Українська баскетболістка Ягупова виграла перший трофей у складі "Валенсії"

Українська баскетболістка Ягупова виграла перший трофей у складі © valenciabasket.com
Українка допомогла команді перемогти у Кубку країни.

Баскетболістка збірної України Аліна Ягупова стала переможницею Кубка Іспанії у складі "Валенсії".

У фіналі "Валенсія" зустрічалася із "Сарагосою" і впевнено перемогла з рахунком 77:53. Для клуба це перша перемога на турнірі в історії.

Ягупова провела на майданчику 34 хвилини, за які зуміла набрати 17 очок, а також здійснила 7 підбирань, 2 передачі та 3 перехоплення. Всього українка провела на турнірі три матчі, набираючи в середньому по 16,3 очка за 26,3 хвилини гри.

32-річна Аліна Ягупова виступає на позиції атакувального захисника та є капітаном збірної України. Вона перейшла до "Валенсії" на початку 2024 року у статусі чинної чемпіонки Євроліги. Цей титул українка виграла із турецьким "Фенербахче".

В минулому Ягупова також ставала чемпіонкою Туреччини, Казахстану та Франції, а зі збірною України виступала на чотирьох Євробаскетах.

Раніше повідомлялося про те, що українські баскетболісти відвідали поранених бійців ЗСУ у Латвії.