Довбик відзначився голом у матчі з мадридським "Атлетіко"

Довбик відзначився голом у матчі з мадридським Артем Довбик © EPA-EFE/SIU WU
Команда українця програла.

Нападник збірної України Артем Довбик відзначився голом за "Жирону" в матчі з мадридським "Атлетіко" у 31-му турі чемпіонату Іспанії.

Українець вийшов на поле у стартовому складі та вже на четвертій хвилині результативно завершив атаку гостей, замкнувши простріл на дальній штанзі. Варто зазначити, що форвард мав шанс оформити дубль у другому таймі, але ударом у дотик не влучив у ворота.

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Гру через пошкодження пропускав ще один українець з "Жирони" Віктор Циганков. Для Довбика гол став 17-м цього сезону чемпіонату Іспанії. Він лідирує у гонці бомбардирів Ла Ліги.

"Жирона" зазнала поразки з рахунком 1:3. Команда з 65 очками залишилася на третьому місці у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. "Атлетіко" наблизився до команди Мічела на відстань чотирьох очок.

Раніше повідомлялося про те, що Довбика вчетверте визнано найкращим футболістом місяця в "Жироні".