"Баєр" оформив рекордну серію без поразок в історії топ-5 ліг Європи

© EPA-EFE/ANDY RAIN
Леверкузенці зіграли внічию у єврокубках.

Леверкузенський "Баєр" встановив історичний рекорд завдяки нічийному матчу з "Вест Гемом" (1:1) у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи.

Команда Хабі Алонсо уникла поразки завдяки голу на 89-й хвилині та вийшла у півфінал турніру.

При цьому німецький клуб збільшив серію без поразок до 44 матчів поспіль у всіх турнірах. Леверкузенці здобули 38 перемог і шість разів зіграли внічию. Ця серія стала рекордною в історії топ-5 чемпіонатів Європи.

Попереднім досягненням була серія "Ювентуса" із 43 матчів, яку команда провела з травня 2011 року до травня 2012-го.

Нагадаємо, раніше "Баєр" вперше в історії виграв чемпіонат Німеччини та перервав 11-річну гегемонію "Баварії".